top of page

HİZMETLERİMİZ

iOS & Android Uygulama Geliştirme
Bakım Destek

İhtiyacınıza yönelik iOS ve Android mobil uygulamanız profesyonel ekibimizce en son teknoloji trendleri doğrultusunda geliştirilir.

Mobil uygulamalar, kullanıcı deneyinimini ve memnuniyetini maksimum seviyede tutmak için sürekli canlı ve sürekli güncel tutulması gereken yazılımlardır. Kullanıcılarınızın talepleri doğrultusunda gerekli bakım ve desteği sağlayarak uygulamalarınızın her zaman güncel kalmasını sağlıyoruz.

Analitik ve Raporlama
Danışmanlık

Android veya iOS uygulamanızı yayınladıktan sonra iletişimi koparmıyoruz. En etkin sistemlerle analiz edilen uygulamalarınızda düzenli olarak geri dönüşüm oranları, ziyaretler, kullanıcı davranışları ve diğer metrikler detaylı olarak raporlanır. Bu veriler doğrultusunda gerekli güncellemeler yapılır.

Fikirlerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinledikten sonra şirketinizin veya kuruluşunuzun stratejik olarak nasıl bir yol izlemesi gerektiğine; ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesi ve pazarı araştırarak sizin için gereken en uygun, en çarpıcı ve en etkili mobil uygulamanın yapılması için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine karar veriyoruz 

Daha fazla detaya mı ihtiyacınız var?
İletişime geçin

 

Sizlere yardımcı olmak için burdayız. Telefon, mail veya formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

bottom of page